fbpx
Hokejová akadémia
Slávia Prešov
Navštívte náš youtube kanál
Skvelá správa !

VÝBER HRÁČOV V ŠKOLSKOM ROKU 2019/2020

MOŽNOSŤ ŠTÚDIA NA AKEJKOĽVEK PREŠOVSKEJ ŠKOLE 

VIAC

Hokejová akadémia Slávia Prešov

hokejový rast od A po Z
Skúsenosti96%
Kvalita98%
Vytrvalosť99%
Trpezlivosť97%

K-CLASSIC LIGA DORASTU

1. časť - základná

Každé družstvo odohrá v skupine ´´A´´/´´B´´20. kôl (2x doma ,2x vonku) -16 zápasov. V skupine ´´C´´ 18 kôl. Na základe umiestnenie po základnej časti v tabuľke bude družstvám udelená bodová bonifikácia nasledovne : 1. miesto -9 bodov, 2. miesto- 6 bodov, 3. miesto -3 bodov, 4.miesto -2 body, 5. miesto 1 bod.

2. časť - nadstavbová

Družstvá vytvoria podľa geografického rozdelenia dve nadstavbové skupiny:

Nadstavbová skupina ´´A´´ (8): HOBA Bratislava, HK Lokomotíva N. Zámky, HK RUŽINOV´ 99 Bratislava, HK HAVRANI Piešťany, HK Dubnica nad Váhom, HC Topoľčany, HK Trnava , HK Iskra Partizánske.

Nadstavbová skupina ´´B´´ (6): HK 46 Bardejov, HK Brezno, H.A. Slávia Prešov, MŠK Trebišov, HC Lučenec. P.H.K. Prešov.

Družstvá odohrajú v nadstavbovej skupine 14 /10kôl (1x doma, 1x vonku).

III. časť - o umiestnenie západ/ východ

Tejto skupiny sa zúčastnťujú družstvá , ktoré v nadstavbovej časti obsadili 5.-8. miesto ( v nads. sk. ´´A´´) resp. 4.-6. miesto (v nadst. Sk. ´´B´´). Družstvá odohrajú 6 kôl/ 4 kôl -1x doma, 1x vonku v dvoch supinách.

III. časť - play off

Do tejto časti postupujú družstvá, ktoré sa umiestnili v nadstavbovej skupine ´´A´´ na 1.-5. mieste a družstvá, ktoré sa umiestnili na 1.-3. mieste v nadstavbovej skupine ´´B´´.

Štvrtfinále play off

  1A-5A, 2A-3B, 3A-2B, 4A-1B

Hrá sa na 3 víťazné stretnutia s tým, že prvé dve domáce stretnutia odohrá doma lepšie postavené družstvo po nadstavbovej časti. (A-B,A-B,B-A,B-A,A-B)

Finále

Hrá sa na tri víťazné stretnutia. V prípade postupu družstiev, ktoré sú z rovnakej skupiny platí pravidlo vzájomných zápasov z nadstavbovej časti.

Bodovanie

3 body – výhra v riadnom hracom čase, 2 body – výhra po predĺžení alebo SN, 1 bodov – prehra v predĺžení, alebo po SN, 0 bodov – prehra v riadnom hracom čase.

Semifinále play off

Najlepšie postavené družstvo zo skupiny A, ktoré vyhralo svoju štvrtfinálovú sériu proti najhoršie postavenému družstvu postupujúceho zo skupiny B (krížové pravidlo). V prípade, že bude nerovnomerný počet postupujúcich družstiev z jednej skupiny použije sa kľúč vytvorením minitabuľky postupujúcich semifinalistov z príslušnej skupiny. Do tejto tabuľky sa započítavajú len vzájomné zápasy z nadstavbovej časti. Na základe tohto sa vytvoria semifinálové dvojičky napr. 1A- 3B, 1B-2B atď.

V prípade postupu družstiev iba z jednej skupiny použijeme pravidlo 1-4,2-3.

Hracie dni

Sobota- 14:00, Nedeľa 10:30