fbpx
Hokejová akadémia Slávia Prešov
hokejový rast od A po Z
Navštívte náš youtube kanál

Deti materských škôl Kategória P0

Naša akadémia úspešne rozbehla kurzy korčuľovania pre deti z materských škôl v PSK Aréne. Organizujeme jedno-, dvoj- a trojmesačné kurzy korčuľovania s kvalifikovanými trénermi. V cene kurzu deťom poskytujeme požičanie korčulí a tréningové pomôcky. Rodičia zabezpečujú len prilbu pre dieťa. Súčasťou kurzov je aj vyšetrenie fyzioterapeutkou. Hodnotí sa celkový stav držania tela, ktorý je veľmi dôležitý pre ďalší zdravý vývoj dieťaťa. Rodičia následne obdržia odporúčania. Už v tomto útlom veku prebúdzame u deti záujem o šport, disciplínu  a radosť z pohybu. Prvé medaily za šikovnosť si vykorčuľovali deti z MŠ Bernoláková, MŠ Bratislavská a MŠ Zemplinská. 

Deti základných škôl ( 1. a 2. ročník ZŠ ) Kategória P1, P2

 Hokejová a korčuliarska príprava je vhodná pre dievčatá a chlapcov budúcich prvákov a druhákov na základnej škole.

Tréningy na ľade budú prebiehať s kvalifikovanými trénermi 3x v týždni  /pondelok až piatok/ v hodinách priaznivých pre detský organizmus, a to poobede v rámci školskej družiny. Doprovod do PSK Arény  a späť do základnej školy zabezpečuje HA Slávia Prešov. Súčasťou tréningového procesu je  tréning v telocvični s fyzioterapeutkou 1x týždenne. PSK Aréna nám ponúka možnosť trénovať až 10 mesiacov v roku. Prevádzka je otvorená celoročne. Prvý tréning začína 12. septembra 2017.

HOKEJOVÝ RAST OD A PO Z

NOVINKA

Rozšírili sme našu ponuku hokejových krúžkov aj na základné školy Ľubotice, Lesnícka, Mirka Nešpora, Šrobárová, Šmerálová, Sibírska. V týchto školách po deti bude chodiť autobus Hokejovej akadémie Slávie Prešov. 

Naším členom ponúkame

prepožičanie kompletnej hokejovej výstroje (vrátane korčúľ, prilby a hokejky) na celý školský rok

pitný režim počas tréningov (minerálna voda Drobček – sponzor Minerálne vody a.s.)

nové šatne s možnosťou ponechania výstroje v šatni

zľavy v hokejovom obchode Robo Cop – hockey shop

zľavy na letné hokejové kempy organizované HA Sláviou  Prešov

Členský poplatok

 Členský poplatok    30 €/os mesačne

  50% zľava za súrodenca

  50% zľava rodina v hmotnej núdzi

  Vhodné pre dievčatá a chlapcov so zameraním pre všetky ľadové športy.

Doplňujúce informácie

  Tréningy budú prebiehať počas pracovných dní so začiatkom o 12,50, 14,00 a 15,00 formou hokejového krúžku od 12.9.2017. Počas celého školského roka je zabezpečený doprovod zo ZŠ do PSK Arény a späť. Tréningov sa môžu zúčastniť aj deti iných základných škôl. Podmienkou je odovzdanie vzdelávacieho poukazu na základnej škole. Žiakom iných základných škôl HA Slávia Prešov nezabezpečuje doprovod zo školy do PSK Arény a späť. Podmienkou využívania všetkých členských výhod (výstroj, …) je registrované členstvo v HA Slávia Prešov a zaplatený členský poplatok.