fbpx

H. A. Slávia Prešov plány v ročníku 2022/2023

Milí slávisti, vážení rodičia, priatelia a podporovatelia nášho hokejového klubu, blíži sa začiatok tréningov a novej súťažnej sezóny. Radi by sme Vás informovali o udalostiach a plánoch Hokejovej akadémie Slávia Prešov v ročníku 2022/2023.

Začiatok tréningov hokejistov 5., 6., 7. a 8. ročníka bude 8.augusta a začne suchou prípravou, pokračovať bude od 15.augusta tréningami na ľade. V týchto ročníkoch je účasť na tréningoch povinná pre dosiahnutie výkonnostných cieľov, ktoré sme si stanovili. Našim cieľom je v ročníku 2023/2024  sa zaradiť do tzv. „AA“ súťaží, kde hráči 7. a 9. ročníka hrajú súťaž iba medzi klubmi s plnou štruktúrou (to znamená, prihlasenie ročníkov 6., 7., 8. a 9. do súťaže). Keďže v tejto sezóne nemáme ešte 9.ročník, naši siedmaci budú hrať nižšiu „A „súťaž. Šiestaci a ôsmaci budú hrať spoločnú súťaž so všetkými klubmi.

 Piataci budú hrať so všetkými klubmi a mali by hrať po dodaní deliacich mantinelov od SZĽH na polovicu ihriska. Do doby dodania mantinelov, budú hrať na veľké ihrisko. Tieto zmeny navrhnuté od SZĽH boli schválené posledným kongresom.

Do súťaže SZĽH sme prihlásili 2 tímy 4.ročníka, po 1 tíme 5., 6., 7., 8. ročníka. SZĽH zrušilo súťaže 3.ročníkov, preto budeme organizovať pre týchto hráčov turnaje. 

Pre skvalitnenie našej práce sme prijali nových trénerov, ktorých Vám postupne budeme v najbližších dňoch predstavovať. Spoločne s informáciami o dosiahnutých kvalifikáciách našich trénerov.

Keďže augustové tréningy pre ročníky 5.,6.7.,8. sú povinné, prosíme uhradiť celý mesačný členský poplatok 60 Eur. Neplatia tí, ktorí sa zúčastnili niektorého z augustových týždenných hokejových kempov Slávie Prešov alebo sa neplánujú zúčastniť ani jedného augustového tréningu.

Tréningy ročníkov 4., 3., 2., 1., 0. začnú 15.augusta na ľade, aj na suchu. Tréningy týchto ročníkov v auguste sú dobrovoľné, preto členský poplatok platia iba tí, ktorí sa plánujú zúčastniť aspoň jedného augustového tréningu. Členské neplatia aj tí, ktorí sa zúčastnili niektorého z augustových týždenných hokejových kempov Slávie Prešov.

O termínoch a časoch tréningov Vás budú informovať  tréneri vašich družstiev v najbližších dňoch.  O plánoch a dianí v klube Vás budeme pravidelne informovať.

Mgr. Ján Kentoš

Predseda Hokejovej akadémie Slávia Prešov